Home / Contact
Agenda / Nieuws

Predikant

ds. W.J. Westland
Voorstraat 89
2225 EN Katwijk
Tel. 071-7853725
E-mail: dominee.westland@hervormdkatwijk.nl

Ouderlingen pastoraal

Jac. Jonker 0682367087
K. van Rijn 0628058505
D. v.d. Oever 0714018411
J. Plug 0714071513
E. Schot 0620486527
Joh. Jonker 0714015871
C. de Jong 0714027973
M.G.J. Verdoes 0714016816
A. van Belen 0718890594
N.A. Kuijt 0714076287
D. Remmelzwaal 0625183537
D. Schuitemaker 0622428005

Ouderling-kerkrentmeesters

J. Klok 0714022721
W.S. de Best 0714033743
H.C. v.d. Plas 0714018737

 

Diakenen

G. Klok 0640325121
H. de Vreugd 0714074420
P. Kuijt 0718883023
J. van Duijn 0624470269
L. Hazenoot 0610933531


 

Flyer

Hieronder vindt u de flyer met alle informatie vanuit wijkgemeente Morgenster voor het seizoen 2022 – 2023.

Flyer Morgenster 2022-2023

Contact

Predikant
ds. W.J. Westland
Voorstraat 89, 2225 EN
T 071 - 7853725
Email predikant

Scriba
A.(Arnold) P. Perdok
Patrijsstraat 6
2225 PP Katwijk
06-43973347
Email scriba

Matteus 28:5-6

De engel richtte zich tot de vrouwen en zei: 'Wees niet bang, ik weet dat jullie Jezus, de gekruisigde, zoeken. Hij is niet hier, hij is immers opgestaan, zoals hij gezegd heeft.'

©2024 Hervormde Gemeente Katwijk aan Zee

Disclaimer Colofon Privacy & cookies

Webontwikkeling: 2nd Chapter