Home / Contact
Agenda / Nieuws

Predikant

ds. W.J. Westland
Voorstraat 89
2225 EN Katwijk
Tel. 071-7853725
E-mail: dominee.westland@hervormdkatwijk.nl

Ouderlingen pastoraal

P. Volk 0714076521
K. van Rijn 0628058505
D v.d. Oever 0714018411
J. Plug 0714071513
G. Harteveld 0620367622
J. Jonker 0714015871
C. de Jong 0714027973
M.G.J. Verdoes 0714016816
A. van Belen 0718890594
N. Kuijt 0714076287

Ouderling-kerkrentmeesters

J. Klok 0714022721
W. de Best 0714033743
H. v.d. Plas 0714018737

 

Diakenen

G. Klok 0640325121
H. de Vreugd 0714074420
P. Kuijt 0718883023
J. van Duijn 0624470269
L. Hazenoot 0610933531


 

Flyer

Hieronder vindt u de flyer met alle informatie vanuit wijkgemeente Morgenster voor het seizoen 2022 – 2023.

Flyer Morgenster 2022-2023

Contact

Predikant
ds. W.J. Westland
Voorstraat 89, 2225 EN
T 071 - 7853725
Email predikant

Scriba
A.(Arnold) P. Perdok
Patrijsstraat 6
2225 PP Katwijk
06-43973347
Email scriba

Uitgelicht

Laatste nieuws

Meer nieuws
Uitgelicht

Wijkagenda

Naar agenda
Hebreeen 1:1-2

Op velerlei wijzen en langs velerlei wegen heeft God in het verleden tot de voorouders gesproken door de profeten, maar nu de tijd ten einde loopt heeft hij tot ons gesproken door zijn Zoon, die hij heeft aangewezen als enig erfgenaam en door wie hij de wereld heeft geschapen.

©2022 Hervormde Gemeente Katwijk aan Zee

Disclaimer Colofon Privacy & cookies

Webontwikkeling: 2nd Chapter